Domů / Doporučujeme / Jakou techniku použít pro profesionální úklid?

Jakou techniku použít pro profesionální úklid?

Každý by chtěl zajišťovat služby v té nejlepší možné kvalitě a pokud patříte mezi poskytovatele úklidových služeb nebo potřebujete tyto služby zajistit ve své firmě, zřejmě uvažujete nad tím, jak toho docílit. V oblasti úklidu je kvalita a celková efektivita práce stanovena technikou, která se pro úklid používá. Čím lepší technika se použije, tím je úklid rychlejší a kvalitnější. To, co se zpočátku může zdát jako velká investice je ve finále velkou úsporou, která má rychlou návratnost. Poradíme vám, jaká technika patří mezi nejlepší.

Úklid vnitřních prostorů

Používat ve velkých firmách zaměstnance se smetákem, vysavačem či mopem je nemyslitelné, obzvláště pokud má mít na starost velkou plochu. Mnohem lepší volbou je obstarat mu techniku, která mu úklid usnadní. Pro mytí rovných a hladkých ploch jsou skvělé scrubmastery. Jde o pomocníky, se kterými zvládnete umýt i velkou plochu s minimální námahou. Nemusíte mít jen scrubmaster pro velké sklady a obchodní prostory, ale i menší scrubmaster, který si hravě poradí i ve stísněných prostorech. Disponuje diskovou kartáčovou hlavou, která bez problémů vyčistí i místa blízko okrajů. S těmito stroji se velmi snadno manipuluje a také se snadno přenáší.

Úklid venkovních prostorů

Již dlouhodobě jsou pro úklid venkovních prostorů nenahraditelná vozidla multicar. Multicar je německou značkou nosičů nástaveb a transportérů, firma staví na více než 80 letech zkušeností a v tuzemsku i okolních zemích si získala velké jméno. Tyto stroje můžete využít pro mnoho různých prací, které se týkají úklidu, práce s odpady, ale i práce ve stavebnictví, zahradnictví a komunálních službách. O tak široké využití může fakt, že na tyto vozy můžete použít přes 100 různých nástaveb a tak se z nich staly univerzální stroje na všechno.

Pokud máte zájem o profesionální stroje pro vnitřní nebo venkovní úklidovou techniku, vyplatí se obrátit na jejich specializovaného dodavatele, kterým je společnost Unikont Group s.r.o. Navštivte webové stránky společnosti Unikont.cz a vyberte si z nejlepších úklidových strojů na trhu.