Nejste se svým servisem spokojení? Vyměňte ho za jiný


Fungovat bez auta? To je dnes pro většinu lidí nepředstavitelné. Auto je složitý stroj, který bohužel nikdy nevydrží bezproblémově sloužit na věky. Dříve nebo později se nějaká z jeho částí poškodí a je třeba navštívit servis. Každý zodpovědný motorista má svůj servis, kam se může kdykoliv obrátit, ale ne každý servis je kvalitní. Někde jsou velmi dlouhé čekací doby, neodborní mechanici nebo i vysoké ceny. Pokud hledáte profesionální servis, kde vám vždy maximálně vyjdou vstříc, zvolte autoservis Hlučín.

Co autoservis Hlučín nabízí?

V autoservisu v Hlučíně je zákazník vždy na prvním místě. Po zavolání nebo krátké prohlídce vám vždy sdělí celkovou cenu za opravu předem a postarají se o co nejkratší termín opravy. Velké množství drobných oprav, geometrii náprav i plnění klimatizací vám udělají a počkání. Geometrii náprav vám udělají za pomoci moderní 3D laserové geometrie. Připraví váš vůz také na STK a ME. Máte problém s motorem? Zde to rychle zjistí, provádí totiž diagnostiky benzinových i dieselových motorů i u osobních i užitkových vozidel. Případné chyby nejen zjistí, ale také opraví, zajistí vše potřebné, od výměny oleje a rozvodů a vodních čerpadel, až po opravy hlav motorů, výměnu spojek, turbodmychadel a další.

Jestliže disponujete automatickou převodovkou, zde vám zajistí výměnu oleje. Jestliže potřebuje opravit váš podvozek, zajistí vám všechny druhy oprav, které zahrnují i brzdy, kulové čepy, tlumiče, pružiny, silentbloky, stabilizátory a další. Namontují vám výfuky od předních značek a také zajistí montáž zámku řazení od Mister Lock. Postarají se o opravy karosérií i výměny karosářských dílů, vymění vám čelní skla u všech vozidel a také se postarají o montáž tažných zařízení. Využijte široké možnosti autoservisu v Hlučíně. Pokud hledáte profesionály, najdete je na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2 Hlučín. Navštívit můžete také webové stránky servisu Pneuok.cz.