Domů / Doporučujeme / Co je potřeba udělat, aby si web získal návštěvnost?

Co je potřeba udělat, aby si web získal návštěvnost?

Webové stránky se budují pro to, abyste je mohli prezentovat ostatním lidem. Někteří zde prodávají produkty, nabízí služby nebo zde provozují jiný typ webu. V každém případě je návštěvnost důležitá. Je jenom jeden způsob, jak webu návštěvnost zajistit a sice je potřeba začít s internetovým marketingem a vyčlenit si pro tyto účely nějaké investice. Nejdůležitějšími formami propagace jsou u webu SEO a PPC. Jak vlastně fungují?

Optimalizace pro vyhledávače

Jakým způsobem hledáte na internetu produkty nebo služby? Většina lidí je hledá skrze klíčová slova, která zadají do vyhledávačů. SEO má za cíl, aby se i váš web zobrazoval ve výsledcích vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy. Nejprve je potřeba, aby se udělala analýza klíčových slov, která odhalí, jaká klíčová slova jsou pro vás důležitá. Na tato slova se váš web bude optimalizovat. SEO se dělí na obsahovou část a na popularitu. Seo optimalizace Praha se udělá nejprve tak, že se web upraví tak, aby byl validní a splňoval potřebné standardy. Poté se začne pracovat na popularitě. Vyhledávače měří popularitu webu v množství zpětných odkazů na cizích doménách přes důležitá klíčová slova. Takový proces vyžaduje zkušenosti a je vhodné ho svěřit zkušené agentuře, nejlépe vám pomohou specialisté ze Seoconsult.cz.

Práce na PPC

PPC reklama Praha je způsob, jak oslovit mnoho cílených uživatelů a můžete prostřednictvím této propagace dosáhnout návštěvnosti již v krátkém čase. I zde se vyplatí využít zkušenou agenturu, která pro reklamu stanoví vhodnou sadu slov, udělá správné nastavení celé kampaně a spustí ji tak, aby pro vás měla co největší efekt. SEO má například dlouhodobý efekt, ale trvá než se projeví, PPC nemá dlouhodobý efekt, ale má zase rychlý účinek, proto je ideální možností rozdělit investici do propagace rovnoměrně mezi PPC reklamu i SEO. Při takové propagaci můžete očekávat stabilní návštěvnost a těšit se z toho, jak je web úspěšný.