Domů / Doporučujeme / Propagace: novinky i ověřená klasika

Propagace: novinky i ověřená klasika

I na poli propagace dochází k vývoji. Objevují se nové způsoby propagace a zajímavé reklamní předměty, které mají větší sílu oslovit zákazníka a seznámit ho s tzv. gró vaší firmy. Na jaké novinky se tedy na poli reklamy zaměřit a na jakou ověřenou klasiku, která vydrží ještě roky, nezapomínat.

Zajímavé novinky

Kromě klasických reklamních předmětů, jako jsou hrníčku, propisky, bloky, samolepky, můžete vsadit například i na potisk textilu, na potištěná trička, mikiny či čepice vaším logem firmy. Pokud se bude jednat o zajímavě designově zpracované kousky, bude mít reklama jistě úspěch. Dobrým pomocníkem při propagaci vaší firmy při firemních akcích, jsou tzv. roll-upy. Praktičtí pomocníci v propagaci, které můžete kdekoliv rozbalit a poté zase sbalit. Navíc je můžete umístit v interiérech i exteriérech. Mají široké spektrum využití a byla by škoda, kdyby ve vaší propagační výbavě chyběly. Propagace se netýká jen firem, ale také událostí, například maturitních plesů. Skvělou volbou jsou při přípravě plesu nejen plakáty, letáky, ale také maturitní noviny. Tisk maturitních novinprobíhá na kvalitní papír a design je jen na vás.

Ověřená klasika

Obrátit se však můžete i na léty ověřenou klasiku, která jednoduše nezklame. Tisk letáků je zaručenou volbou při propagaci kulturních událostí, které se často mění. Vsadit můžete i na plakáty, které jsou pro propagaci různých událostí také ideální. Snadno plakát totiž sundáte a můžete jej vyměnit za nový. Nezapomínejte ani na bannery, které patří mezi velkoformátovou reklamu a dokážou upoutat pozornost mnoha potencionálních zákazníků. Chybět by vám však ve firmě neměly chybět ani samopropisovací formuláře.

Propagace na čtyř kolech

Vsadit můžete i na pojízdnou reklamu v podobě polepů na auto či magnetické reklamy, která nezanechává na autě žádné stopy po jejím sundání. Pojízdná reklama je velmi efektivní a může oslovit řadu zákazníků a rozšířit povědomí o vaší firmě. Polepy na auta jsou ideální i na auta firemní.