Domů / Doporučujeme / Skladovací prostory vám vytvoří montované haly

Skladovací prostory vám vytvoří montované haly

Hledáte vhodné skladovací prostory za minimální náklady? Potřebujete vlastní halu, ale nechcete stavět na svém pozemku? Vyzkoušejte montované haly, které nabízí možnost, jak rychle získat skladovací prostory bez zbytečného papírování a s minimálními náklady.

Kvalitní montované haly nepotřebují za určitých podmínek betonové základy. Stačí rovný povrch. Během velmi krátké doby máte postavenou funkční halu, která nabízí kvalitní skladovací prostory pro vaše podnikání. Nejsou zapotřebí stavební povolení. Jedině co je potřeba, je stavební ohláška.

1, 2, 3 a hala je na světě

Montovaná hala je postavena během pár chvil. Za jediný den získáte kompletní skladovací halu, na kterou nepotřebujete stavební povolení. Pokud víte, jaké rozměry má mít sklad a kde bude stát, máte vše potřebné k výstavbě. O vše ostatní se už postarají odborníci na montované haly, kteří vám vystaví skladovací prostory do stanoveného termínu.

Kvalita montovaných hal se vyrovná klasickému skladišti

Montované haly neztrácí nic na své kvalitě a praktičnosti. Základem je kvalitní konstrukce, která splňuje ty nejvyšší kritéria na kvalitu a odolnost. Haly mají dlouhou životnost a nejsou nákladné na údržbu. Výhodou montované haly je možnost jejich rozšíření. V případě, že vám nebudou již vyhovovat skladovací prostory, můžete halu rozšířit nebo celou přemístit.

Vysoké nároky pro nejnáročnější zákazníky

Haly jsou postaveny tak, aby zvládli i ty nejnáročnější přírodní podmínky. Hravě odolají silnému větru, dešti, mrazu nebo sněhu. Pro montované haly je k dispozici celá řada příslušenství. Jednoduše dovybavíte halu osvětlením, stěnovými žaluziemi nebo střešní turbínou, která vás zbaví přebytečné vlhkosti. Skladovací prostory jsou tak pěkně v suchu a v hale panuje příjemné klima.