Domů / Doporučujeme / Těhotenské oblečení – vsaďte na barvy a pohodlí!

Těhotenské oblečení – vsaďte na barvy a pohodlí!

Lidé a nejčastěji právě ženy řeší to, co si na sebe obléknou. Daný kousek by měl být ideálně pohodlný, nikde netlačit, měl by být moderní, stylový a také vám slušet a podtrhovat vaše křivky. Mnoho žen i za cenu vlastního nepohodlí na sebe oblékne kousky, které vypadají dobře, ale není možno se v nich nadechnout, natož třeba najíst. Parádo trp, říkávala moje babička a vklouzla do lodiček na podpatku. Ženy se chtějí líbit a neváhají tomu občas obětovat i kousek pohodlí. V době těhotenství se priority mění.

Hlavní je pohodlí

Pro těhotné ženy není zase ten sortiment tolik rozšířený a velký, i když je pravdou, že v poslední době jde těhotenská móda hodně kupředu. Stále v obchodech najdete základní kousky pro těhotné ženy a nic moc výběr. Během toho, jak bříško roste a nabírá na objemu, se chcete cítit pohodlně. Ideálně, aby vás kalhoty nebo sukně netlačily při oblékání nebo při sezení. Když je však oblečení pohodlné, nemusí být vždy podle poslední módy, stylové a krásně barevné. Alespoň to si mnoho lidí myslí. Vyvedeme vás z omylu, stačí vědět, kde těhotenské oblečení hledat!

Například takový internetový obchod HappyMum přináší nastávajícím maminkám komfort a spoustu možností. Mohou si vybírat z nepřeberného množství jednotlivých kousků oblečení, různých stylů a barevných provedení. Najdete zde jak základní kousky jako džíny, kalhoty, trička, sukně, ale také například saka, svetry, kabáty, elegantní šaty, kraťasy nebo klasické těhotenské šaty. V tuto chvíli tak bude čistě jen na vás, jaké kousky oblečení si chcete a potřebujete pořídit. Jednotlivé kousky oblečení jsou vyráběny s ohledem na pohodlí a dostatečný komfort nastávající maminky. Zároveň také nezapomíná na to, že ženy se chtějí líbit za každé situace a v každé chvíli, proto vsází na moderní vzory, barvy a styl.