Domů / Novinky / Trendy peněženky pro ženy

Trendy peněženky pro ženy

I peněženka patří mezi módní doplňky, milé dámy. Nejsou to jen kabelky, hodinky a třeba náramky. Pokud tedy chcete patřit mezi ženy, kterým záleží na každém detailu, pak si určitě vyberte také atraktivní peněženku. Z našich řad máte možnost vidět hned několik peněženek, ať už z pravé i umělé kůže, lesklou či matnou, na zip nebo na druky..zkrátka tu, která vám padne nejen do oka, ale stane se pro vás i praktickou záležitostí – dámská značková peněženka.

Nepostrádá vaše peněženka přehlednost?

Mnoho peněženek postrádá přehlednost, jelikož mají jednu až dvě kapsy, kam se vše nevejde. Peněženka praská ve švech a vy navíc hledáte jednu věc půl hodiny, např. účtenku. Naše peněženky vám v tomto ohledu urychlí hledání a vy budete mít jasno, kde co je. Kvalitní zpracování peněženek úzce souvisí s jejich dlouho životností. Jsou perfektní, vyrobené z pevných materiálů, a přesto nepostrádají nápaditost. Je tak na vás, zda toužíte po jednobarevné, pestré, kožené nebo textilní peněžence. U nás jich je tolik, že nebudete vědět, kterou dříve. V nabídce jsou také kožené peněženky dámské s lesklými krystaly, které rozhodně přilákají pohledy všech žen i mužů. Spoustu místa na karty, bankovky a mince, takovou peněženku jste si určitě přála už dlouho. Konečně máte příležitost jí mít.

 

Nepřeberné variace umožňují výběr přesně na míru

Nejrůznější motivy jsou vyráběny s ohledem na moderní dobu a všechny jsou „in“. S těmito peněženkami vyjádříte, jaká skutečně jste. Můžete být elegantní, ale i dětská. Někdo sáhne po luxusní kožené peněžence, ale někdo zase po dětském ztvárnění koček či slonů. Každá žena a je jiná a dnešní doba jí konečně dává tu možnost, aby si vybrala peněženku přesně na míru. Peněženky na zip či klopy s druky si získaly už nejednu zákaznici. Značková peněženka Miss Lulu je zárukou moderního vzhledu a plné funkčnosti. Některé peněženky mají i praktická poutka, není tedy problém je chytit do ruky a mít je neustále při sobě.